1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 w kaplicy na Wisowatkach. Przeżywamy dziś Diecezjalny Dzień modlitw o trzeźwość.
  2. W przyszłą niedzielę wprowadzamy zimowy porządek Mszy św., a więc o 8.00 i 11.00. Po Mszy św. o godz. 8.00 będzie zmiana tajemnic różańca św. Wypominki roczne o 10.45. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00. O 15.30 Msza św. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się pod hasłem „ Otoczmy troską życie” 65 Tydzień Miłosierdzia. Będziemy się modlić za wszystkich podejmujących rozmaite dzieła miłosierdzia i za tych, którzy tego miłosierdzia najbardziej potrzebują. Po mszach św. Panie z Parafialnego Oddziału Caritas przeprowadzą zbiórkę do puszek na prowadzoną przez oddział działalność.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Wacława, we wtorek śś. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w środę św. Hieronima, w czwartek św. Teresy do Dzieciątka Jezus, w piątek św. Aniołów Stróżów.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00, w pozostałe dni o godz. 17.00. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie dzieci z Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Zapraszam wszystkie dzieci które przychodziły w ubiegłym roku na Grupę Misyjną. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie wszystkich lektorów. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszam na krótkie spotkanie panie z parafialnego Oddziału Caritas. W środę po Mszy św. proszę aby zgłosiły się osoby który biorą dary z Caritas, ponieważ przyszła nowa partia darów i prosiłbym aby wszyscy którzy z tej pomocy korzystają pobrali sobie te dary w środę.
  5. W czwartek rozpoczynamy październikowe nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie o 17.00 będzie Msza św. z czytanką a potem różaniec. Na Wisowatkach będzie różaniec odmawiany o godz. 17.00. Zachęcam dzieci, młodzież a także dorosłych do tej modlitwy. Dzieci będą otrzymywać specjalne karteczki w każdym dniu uczestnictwa w różańcu. W piątek różaniec poprowadzą kandydaci do Sakramentu Bierzmowania w ramach comiesięcznego spotkania przed Bierzmowaniem. Proszę aby kandydaci przynieśli na to spotkanie wypełnione książeczki które otrzymali.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca X. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w I piątek o 7.00 i 17.00. Od 16.0 0 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka na misje. W I piątek pojadę do chorych od godz. 8.00 rano, proszę aby chorych zgłosić w zakrystii
  7. W zakrystii można nabyć kalendarze rolników w cenie 17 zł oraz kalendarze misyjne w cenie 6 zł. Można również kupić różance po 3 zł. Bóg zapłać za kwiaty rodzinom z Podszumina. Na następną niedziele proszę o kwiaty również rodziny z Podszumina.
  8. We wtorek z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności + Katarzyna Strączek, najstarsza nasza parafianka, pogrzeb odbył się w piątek. Polećmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu...