1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30 oraz po południu o godz. 15.00 w połączeniu z procesją eucharystyczną. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. Dziś po każdej Mszy św. można złożyć ofiarę do puszek na KUL i PAT w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Bóg zapłać ks. prałatowi Stanisławowi Czachorowi za głoszone dziś Słowo Boże.
  2. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia procesji Bożego Ciała, zwłaszcza ofiarodawcom i budowniczym ołtarzy. Dziękuję również za piękne kwiaty z 4 ołtarzy, które widzimy w kościele. W intencji wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Bożego Ciała dziś odprawię Mszę św. o godz.. 15.00.
  3. Msze św. w Oktawie Bożego Ciała w połączeniu z procesją o godz. 18.00. Zachęcam do liczniejszego udziału w tym nabożeństwie. Uroczyste zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek. Po Mszy św. i procesji będzie błogosławieństwo wszystkich dzieci i poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Zachęcam aby podtrzymywać tę piękną tradycję wicia wianków, które potem będą pobłogosławione na zakończenie Oktawy. Dzieci, które czynnie uczestniczyły w oktawie Bożego Ciała otrzymają słodkie upominki.
  4. W piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego. Msza św. w kościele o godz. 8.00. Zapraszam wszystkie dzieci, jak również nauczycieli i rodziców. Spowiedź dla dzieci przed zakończeniem roku codziennie pół godziny przed Mszą św. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa(nie obowiązuje post). Msza św. o godz. 18.00. w sobotę o godz. 7.00 rano. W środę po mszy św. zebranie wszystkich ministrantów. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc VII. Dziś z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Maria Czesak z Gór, jej pogrzeb będzie prawdopodobnie we wtorek. Polećmy dusze zmarłej Marii Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu...