1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 i Msza św. Jest to niedziela misyjna rozpoczynająca w kościele Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na misje św. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Dziękuję dzieciom z Grupy Misyjnej z PDMD za włączenie się w przygotowanie liturgii tej Mszy św. i dwóch pozostałych.\
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 i Msza św.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek św. Jana Kantego, w środę błog. Jukuba Strzemię, bpa., w czwartek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej.
  4. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 16.30. Najpierw Msza św. z czytanką a potem różaniec. Zachęcam do liczniejszego udziału w tym nabożeństwie. We wtorek różaniec poprowadzi róża św. Kingi, w czwartek dzieci z PDMD, w piątek schola.
  5. Już dziś zachęcam do spowiedzi św. przed uroczystością Wszystkich Świętych. Możliwość spowiedzi codziennie przed nabożeństwami różańcowymi od godz. 16.00. Nie zostawiajmy spowiedzi św. na ostatni dzień. Zachęcam do spowiedzi i komunii św., którą ofiarujmy za naszych zmarłych.
  6. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc XI. Dowolna ofiara min. 2 zł.
  7. W zakrystii można jeszcze nabyć kalendarze rolników w cenie 17 zł. Są również do nabycia w zakrystii po 5 zł krążki nadziei jako pomoc dla potrzebujących. Zachęcam również do nabywania czasopism misyjnych które są na stoliku.