1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 i Msza św.
  2. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 8.00, 11.00 i południu o 13.30. Po tej  Mszy św. wyruszymy z żałobną procesją na cmentarz, gdzie odbędą się modlitwy za zmarłych połączone z modlitwą różańcową. Bardzo proszę, aby włączyć się w procesję na cmentarz i modlitwy tam odmawiane. We Wszystkich Świętych tradycyjnie przed cmentarzem prowadzona będzie kwesta na Seminarium Duchowne w Tarnowie, którą przeprowadzą ministranci i lektorzy oraz nasz kleryk z WSD w Tarnowie Paweł. Rektor WSD informuje w specjalnym liście, że ofiary będą przeznaczone na rozbudowę biblioteki seminaryjnej, dziękuje również za każdą ofiarę.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w środę św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Z okazji imienin pana kościelnego w imieniu własnym i całej parafii składam panu Tadeuszowi podziękowanie za ofiarną posługę kościelnego w naszej parafii i życzenia zdrowia i wielu łask w życiu rodzinnym i w służbie naszej parafii. Szczęść Boże.
  4. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 16.30. Najpierw Msza św. z czytanką a potem różaniec. Zachęcam do liczniejszego udziału w tym nabożeństwie. We wtorek różaniec poprowadzą ministranci, w czwartek różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w naszej parafii, w piątek róża młodzieżowa.
  5. Zmiana tajemnic różańca św. będzie w niedzielę 8 XI. We wtorek po różańcu zbiórka wszystkich ministrantów.
  6. Od 1 do 8 listopada można zyskiwać pod pewnymi warunkami o których powiem we Wszystkich Świętych odpusty zupełne dla dusz czyśćcowych, dlatego zachęcam do skorzystanie ze spowiedzi świętej jutro, we wtorek i w środę przed różańcem
  7. Bóg zapłać za kwiaty rodzinom z Wisowatek. Bóg zapłać za ofiary złożone na Wisowatkach na malowanie ogrodzenia kaplicy – 420 zł..