Liturgia słowa kończącego się roku kościelnego skłania nas do refleksji nad ziemskim życiem człowieka, które ze swej natury ukierunkowane jest na wieczność. Podążając bowiem ścieżkami doczesności, zmierzamy na spotkanie z Chrystusem – Królem wszechświata, Sędzią żywych i umarłych, który na końcu czasów przybędzie jako Syn Człowieczy na obłokach niebieskich aby wskrzesić ciała zmarłych i dokonać sądu nad światem. Niech udział w tej Mszy Świętej, oraz słuchanie słów Księgi Życia, czyli Pisma świętego w tę Niedzielę Biblijną będzie dla nas okazją do szukania oparcia w Jezusie.

1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. O godz. 10.45 wypominki roczne. Dzisiaj przeżywamy niedzielę biblijną pod hasłem: „Bóg - sędzia żywych i umarłych”. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone są na budujące się kościoły w diecezji.
  2. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. O godz. 10.45 wypominki roczne.
  3. W przyszłą niedzielę ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NSPJ.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek św. Elżbiety Węgierskiej, w środę bł. Karoliny Kózkówny, w czwartek wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy, w piątek św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, w sobotę wspomnienie Ofiarowania NMP.
  5. We wtorek po Mszy św. wieczornej zbiórka wszystkich ministrantów. W czwartek w  czasie Mszy św. będzie przyjęcie do służby ministranckiej 4 chłopców. Zapraszam na Mszę św. służbę liturgiczną a więc ministrantów i lektorów. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej.
  6. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 16.30. W piątek o 16.10 koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami listopadowymi za zmarłych. W sobotę na Mszy św. będzie udzielony sakrament chrztu św.
  7. W zakrystii można jeszcze nabyć kalendarze rolników w cenie 17 zł. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc XII. Cena 2 zł.