1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8:00, suma o 11:00. O 10.45 wypominki roczne. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NSPJ.
  2. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00(Zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. O godz. 10.45 wypominki roczne. Następna niedziela to pierwsza niedziela Adwentu czyli czas przygotowania naszych serc na święta Bożego Narodzenia i zarazem I niedziela kolejnego roku liturgicznego czyli kościelnego. Ofiarę na tacę z przyszłej niedzieli 29 XI chcę przeznaczyć na ubezpieczenie Kościoła, Kaplicy i plebani na kolejny rok. Również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jest to kwota około 1300 zł, dlatego proszę o większe ofiary w tym dniu na tacę.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro, w środę i piątek o godz. 16.30. We wtorek, czwartek i w sobotę o 7.00 rano. W piątek o 16.10 koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami listopadowymi za zmarłych.
  4. Od najbliższej niedzieli będziemy rozprowadzać świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Można je nabywać w cenie 5 zł u ministrantów i w zakrystii. Niewielki dochód z tej sprzedaży(1,5 zł) przeznaczony będzie dla naszych dzieci, choćby na nagrody za uczestnictwo w roratach.  Na ten piękny cel można oczywiście składać większe datki. W zakrystii można zakupić lampiony dla dzieci na roraty.
  5. W zakrystii rozpoczniemy także rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie za całoroczną, ofiarną pracę dla naszego Pana Organisty. Prosiłbym, aby te ofiary kształtowały się w granicach przynajmniej 25 zł od rodziny, a jeśli w domu jest więcej rodzin, to niech ofiara będzie nieco większa. W zakrystii można również nabyć kartki świąteczne.
  6. Dziś wspominamy w liturgii św. Cecylię patronkę śpiewu i muzyki kościelnej. Jest to święto patronalne organistów, chórów i muzyków kościelnych. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych którzy troszczą się o śpiew w Kościele. Przy tej okazji serdecznie dziękuję panu organiście, kantorom, scholi za troskę o śpiew  i muzykę w kościele.
  7. Zapowiedzi przedślubne/ zapowiedź I/ - Marcin Chwała, s. Stanisława i Janiny Rydzy, ur. 11. 02. 1982 r., zam. Niedzieliska 85 oraz Małgorzata Anna Mądra, c. Stanisława i Emilii Krupa, ur. 21.02. 1984 r., zam. Dąbrówka Morska 45.