1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8:00, suma o 11:00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. Dziś Kościele w Polsce przeżywamy „Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie”. Jest to fundusz pomocy misjonarzom pracującym na Ukrainie, Białorusi i w Kazachstanie. Po Mszy św. można złożyć ofiarę do puszek na ten cel. W miarę możliwości złóżmy swój dar serca dla braci żyjących w znacznie większej biedzie niż my. Za wszelkie ofiary składam Bóg zapłać.
 2. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
 3. „Roraty” codziennie o godz. 16.30. O godz. 16.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Gorąco zachęcam do udziału w Godzinkach i Roratach zarówno starszych jak i dzieci, również młodzież zwłaszcza gimnazjalną.
 4. W dalszym ciągu można nabywać świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Można je nabywać w minimalnej cenie 5 zł u ministrantów i w zakrystii. W zakrystii można również nabyć kartki świąteczne. Niech w każdej rodzinie zapłonie na wigilijnym stole świeca, będąca znakiem miłosierdzia wobec potrzebujących.
 5. Trwa również rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie za całoroczną, ofiarną pracę dla naszego Pana Organisty. Prosiłbym, aby te ofiary kształtowały się w granicach przynajmniej 25 zł od rodziny, a jeśli w domu jest więcej rodzin, to niech ofiara będzie nieco większa.
 6. We wtorek 8 XII przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.  Msze Św. o godz. 7.00 i 17.00. O godz. 8.30 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Na mszę św. o godz. 17.00 przyjdą dzieci przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św. oraz kandydaci do bierzmowania. Dzieci pierwszokomunijne przeżyją poświęcenie i nałożenie medalików. Po mszy św. krótkie spotkanie dla rodziców obu grup celem omówienia m.in. dekoracji świątecznej do kościoła, potem spotkanie rodziców i dzieci z klasy II. Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie w czwartek 17 XII.
 7. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej. Jutro po roratach zbiórka wszystkich ministrantów. Składam podziękowanie za ofiary złożone na tacę 29 XI które przeznaczyłem na ubezpieczenie Kościoła, Kaplicy na Wisowatkach i plebani na kolejny rok. Złożona suma to 1261 zł. Za wszystkie ofiary składam jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.
 8. Zarząd Klubu Sportowego „  Korona Niedzieliska” zaprasza wszystkich mieszkańców naszej wsi na zebranie sprawozdawczo – wyborcze, które odbędzie się dzisiaj 6 XII o godz. 15.00 w Domu Ludowym. Zarząd prosi o liczne przybycie.
 9. Zarząd Spółki dla zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej Niedzielska, zaprasza członków Wspólnoty, na zebranie ogólne, sprawozdawczo – wyborcze, w dniu 13 XII 2009 r. o godz.. 14.00 w Sali Domu Ludowego. Omawiane sprawy to:
  - sprawozdanie za II kwartał 2009 r.
  - sprawozdanie ogólne kadencji Zarządu tj. od 2003 r. do 13 XII 2009 r.
  -  sprawy Zołoszcza, tj. Południowa Obwodnica Niedzielisk, gazownictwo i SUPERKRUSZ
  - podejmowanie i głosowanie uchwał
  - wybory nowego Zarządu u i Komisji Rewizyjnej
  - dyskusja, zapytania i wolne wnioski
 10. Przychodnia BLUMED-REMEDIUM z Brzeska organizuje w najbliższą sobotę profesjonalne porady i konsultacje z zakresu diagnostyki laryngologicznej oraz stomatologii zachowawczej i dziecięcej. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.