1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8:00, suma o 11:00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
  2. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00.
  3. „Roraty” codziennie o godz. 16.30. W środę o godz. 16.00. W czwartek o godz. 17.00. W sobotę o godz. 6.30. O godz. 16.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. W środę rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus, którą odprawiać będziemy po Roratach.
  4. W dalszym ciągu można nabywać świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Można je nabywać w minimalnej cenie 5 zł.
  5. Trwa również rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie za całoroczną, ofiarną pracę dla naszego Pana Organisty.
  6. Zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia. Na pierwszym miejscu zwróćmy uwagę na przygotowanie duchowe, aby te wyjątkowe święta przeżyć w zgodzie z Bogiem i bliźnimi. Spowiedź adwentowa będzie u nas w najbliższy czwartek od 14.00 do 15.30 i od 16.00 do 17.00. Bardzo proszę, aby wszyscy skorzystali z sakramentu pokuty w tym dniu. W sobotę spowiedź św. w Szczurowej.
  7. Jutro po roratach zapraszam na spotkanie Panie z parafialnego oddziału Caritas. Do skarbonki św. Antoniego można składać ofiary jako pomoc dla potrzebujących i na paczki przygotowywane tradycyjnie przed świętami Bożego  W czwartek po Mszy św. proszę aby zgłosiły się osoby który biorą dary z Caritas, będą również rozdane paczki przed świętami Bożego Narodzenia.
  8. W piątek od godz. 14.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych przed świętami Bożego Narodzenia. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii Równocześnie informuję, że pan Janusz, nadzwyczajny szafarz Eucharystii może chorym zanieść komunie św. w święta Bożego Narodzenia. W tej sprawie trzeba się umówić z nim osobiście.
  9. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc I. Dowolna ofiara min. 2 zł. Bóg zapłać pewnej rodzinie za ofiarowane do naszej świątyni nowe dzwonki, używane przez ministrantów w czasie Mszy św., które kosztowały 350 zł.
  10. Zarząd Spółki dla zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej Niedzieliska, zaprasza członków Wspólnoty, na zebranie ogólne, sprawozdawczo – wyborcze, w dniu 13 XII 2009 r. o godz.. 14.00 w Sali Domu Ludowego. Omawiane sprawy to: - sprawozdanie za II półrocze 2009 r.
    - sprawozdanie ogólne kadencji Zarządu tj. od 2003 r. do 13 XII 2009 r.
    -  sprawy Zołoszcza, tj. Południowa Obwodnica Niedzielisk, gazownictwo i SUPERKRUSZ
    - podejmowanie i głosowanie uchwał, - wybory nowego Zarządu u i Komisji Rewizyjnej
    - dyskusja, zapytania i wolne wnioski
  11. Zakończyliśmy malowanie ogrodzenia kaplicy w Wisowatkach. Bóg zapłać za ofiary złożone na farbę(420 zł ma listę oraz 180 zł z kwiatów). Bóg zapłać wszystkim którzy zajęli się ta sprawą i pomagali przy malowaniu ogrodzenia.