1. Dziś Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00, 11.00. O godz. 9.30 Msza św. w na Wisowatkach.
  2. Jutro drugi dzień Świąt - Święto Św. Szczepana, męczennika. Msze św. o godz. 8.00, 11.00. Składka na KUL i PAT. Poświęcenie owsa na Mszy św. o godz. 11.00.
  3. Jutro na Mszy św. o godz. 11.00 będzie rozesłanie kolędników misyjnych, którzy jak co roku temu pójdą do naszych domów z kolędą i będą również zbierać ofiary dla dzieci z Republiki Konga, Republiki Środkowoafrykańskiej, Brazylii, Zambi i Pakistanu. Tę misyjną kolędę, o czym informuje plakat w gablocie, przeprowadzą dzieci z naszej grupy misyjnej oraz młodzież, dołączając do ponad 300 parafii w naszej diecezji, gdzie ta kolęda odbywa się już od lat. Serdecznie proszę o życzliwe przyjęcie tych małych apostołów, również zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa obok swoich domostw.
  4. Składam serdeczne podziękowanie Wspólnocie Leśnej za piękne choinki do Kościoła i do szopki oraz za świąteczną dekorację przed Kościołem. Dziękuję również ppewnej rodzinie za przekazane choinki do koscioła. Bardzo dziękuję rodzicom kandydatów do bierzmowania za piękne stroiki w kościele. Dziękuję panu kościelnemu oraz wszystkim którzy pomagali przy sprzątaniu kościoła i wykonaniu szopki. Dziękuję scholi i panu Organiście za przygotowane śpiewy, które ubogaciły dzisiejszą liturgię. Dziękuję wszystkim, którzy zakupili w parafii opłatki i świece Caritas wspierając tym samym parafialne cele. Dziękuję tym wszystkim, którzy z okazji świąt na różne sposoby wyrazili mi swoją pamięć i życzliwość. Dla całej parafii życzenia przesłali – rektor Seminarium Duchownego w Tarnowie oraz Klub Niedzieliska z Chicago.
  5. Zachęcam wszystkich, nie tylko dzieci do gromadzenia się przy betlejemskim żłóbku, przy naszej parafialnej szopce, aby tu się pomodlić, zachęcam również do wspólnego śpiewania kolęd w te świąteczne dni. Niech rozbrzmiewają one w naszych domach, podczas świątecznych spotkań z najbliższymi – nie wstydźmy się tej pobożności, jest ona przecież wyrazem naszej wiary. To piękny polski zwyczaj, często niestety zanikający już w naszych rodzinach.
  6. Dzieląc się radością Bożego narodzenia ogarniam całą rodzinę parafialną moją gorącą modlitwą. Wszystkim składam najlepsze życzenia zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt. Niech Nowonarodzony Chrystus obdarzy każdego pokojem, dobrem i miłością. Wszystkim życzę łaski mocnej wiary, niezłomnej nadziei, głębokiego pokoju serca, nigdy nie gasnącej miłości oraz spełnienia się zamiarów, pragnień i prawdziwego szczęścia w życiu osobistym i rodzinnym. Najlepsze życzenia składam również tym wszystkim, którzy modlą się w naszym kościele i gościom, którzy przeżywają Święta Bożego Narodzenia w naszej parafii. Niech Jezus Chrystus napełni wasze serca obfitością łask i swoim błogosławieństwem. Szczęść Boże!