1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8:00, suma o 11:00. O 10.45 wypominki roczne. O 9.30 na Wisowatkach
  2. W czwartek ostatni dzień obecnego, 2009 roku, a zarazem wspomnienie św. Sylwestra, papieża i zakończenie starego roku. Tradycyjne dziękczynne nabożeństwo odbędzie się o godz. 16.00. Zachęcam do licznego uczestnictwa w tym nabożeństwie, które rozpoczniemy Nieszporami Eucharystycznymi, połączonymi z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i wygłoszeniem okolicznościowego kazania, podsumowującego mijający rok oraz odśpiewaniem przebłagalnych suplikacji i dziękczynnego „Te Deum”. Na zakończenie nabożeństwa celebrowana będzie Msza Święta. Udział w tym nabożeństwie niech będzie potrzebą, a nawet nakazem naszego serca przepełnionego wdzięcznością za przeżyty kolejny rok oraz szczerą skruchą za popełnione w tym roku winy.
  3. W piątek  uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Msze św. o  8.00 i 11.00. O 9.30 na Wisowatkach. Składka z tego dnia jest darem całej diecezji na różne dzieła które wspiera Biskup Ordynariusz. Dzień 1 stycznia jest Światowym Dniem Modlitw o Pokój.
  4. Msze św. jutro o godz. 16.30, we wtorek i środę rano o godz. 7.00.
  5. Od wtorku rozpocznę w naszej parafii duszpasterskie odwiedziny rodzin zwane też kolędą. Chcę odwiedzać Wasze rodziny, aby wspólnie z Wami się modlić i błogosławić Waszym rodzinom. Chciejmy na czas odwiedzin kapłana w miarę możliwości zgromadzić się całą rodziną, przygotować krzyż, świece, wodę święconą.

Kolęda w tym tygodniu:

• Wtorek – Błonie od pani Gałek.
  • Środa – Góry.

Kolędę rozpocznę o godz. 9.00.