1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 (zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30.
  2. Jutro uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. z kazaniem o godz. 7.00 i 18.00. W kaplicy na Wisowatkach o godz. 16.30. W tym dniu składka na tzw. Świętopietrze, czyli dar całego Kościoła dla Ojca świętego.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca lipca. Przed Mszą wieczorną w I piątek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek, czwartek i sobotę rano o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W I piątek również o godz. 7.00. W czwartek przypada święto NMP Tuchowskiej. Plan odpustu Tuchowskiego wywieszony jest w gablocie.
  5. Na następną niedziele proszę o kwiaty kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  6. Rozpoczął się okres wakacji zwłaszcza dla młodzieży i dzieci. Przypominam, ze wakacje nie są czasem wolnym od Boga i obowiązków religijnych. Również w czasie wakacji obowiązuje nas niedzielna msza św. i codzienna modlitwa. Przy tej okazji przypominam wszystkim ministrantom i lektorom o obowiązku służenia również w wakacje. Ministranci i lektorzy maja wyznaczone dni służenia. Rodziców proszę aby o tym przypominali ministrantom i lektorom, że ich miejsce jest w kościele przy ołtarzu.
  7. Zapowiedzi przedślubne/ zapowiedź II/ Piotr Tadeusz Zaleśny, s. Tadeusza i Danuty Stec, ur. 29. 06. 1983 r., zam. Wisowatki 804 oraz Anna Agnieszka Sikora, c. Boleslawa i Iwony Dziobek, ur. 5.05. 1987 r., zam. Kraków ul. Kurczaba 35/63.