1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. W kaplicy na Wisowatkach o godz. 9.00. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. Pod hasłem „Otoczmy troską życie” w dniach od 17 do 25 VIII odbędzie się XXVII Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Koszt uczestnictwa 80 zł, druga i kolejne osoby z domu płacą 55 zł. Zapisywać się można po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro. Bł. Czesława, w środę św. Marii Magdaleny, w czwartek św. Brygidy, patronki Europy, w piątek św. Kingi, patronki diecezji, w sobotę św. Jakuba apostoła oraz św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżnych. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa za tydzień po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów, również na Wisowatkach. Z tej okazji organizacja „MIVA Polska”, działająca przy Komisji Episkopaty Polski ds. Misji przeprowadza akcję wspierania modlitwą i ofiarami polskich misjonarzy, poprzez zakup dla nich środków transportu. Za tydzień po Mszach św. będzie można do puszki złożyć ofiarę na ten cel. Liczę szczególnie na ofiarność kierowców. Więcej o tej akcji powiem w najbliższą niedzielę. Każdy z kierowców będzie mógł otrzymać breloczek ze św. Krzysztofem.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro, we wtorek i czwartek o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę nowenna do MBNP i w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk. Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedziele jako pomoc dla powodzian. Złożona kwota to 980 zł. Bóg zapłać również za ofiary złożone na listy na fundusz cmentarny. Złożona kwota to 4100 zł. Bóg zapłać panu Władysławowi Chaburze za skoszenie trawy na cmentarzu. Jutro przypada 29 rocznica śmierci ks. Stanisława Augustyna, byłego proboszcza w naszej parafii. Polećmy jego dusze Bożemu Miłosierdziu.