1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. W kaplicy na Wisowatkach o godz. 9.00..
  2. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i czwartek rano o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00.
  3. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  4. Pod hasłem „Otoczmy troską życie” w dniach od 17 do 25 VIII odbędzie się XXVII Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Koszt uczestnictwa 80 zł, druga i kolejne osoby z domu płacą 55 zł. Zapisywać się można po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  5. Osoby które biorą dary Caritas zapraszam na Mszę św. w środę, po Mszy św. będzie można zabrać kolejną partie darów.
  6. W zakrystii można nabyć płytę DVD Pt; „Zapisane w sercu” wydaną z okazji 10 rocznicy pobytu Jana Pawła na ziemi sądeckiej. Cena 18.zł.