1. Czas wakacji który przeżywamy niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu naszej wiary. Czyńmy to przez udział w niedzielnej Eucharystii, o której Jan Paweł II powiedział, że jest najważniejszym wydarzeniem w ciągu całego tygodnia. W naszej parafii witam wszystkich, którzy u nas przeżywają swoje urlopy i wakacje. Ministrantów i lektorów proszę także o solidne pełnienie służby liturgicznej, podobnie jak to miało miejsce w ciągu roku szkolnego.
  2. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. W kaplicy na Wisowatkach o godz. 9.00. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Dziś po Mszy św. do puszek można złożyć ofiarę dla poszkodowanych przez ostatnie powodzie. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek, czwartek i sobotę rano o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę nowenna do MBNP i w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia. Zachęcam do licznego udziału w nabożeństwach liturgicznych także w dni powszednie. Te zachętę kieruję szczególnie do dzieci i młodzieży, którzy w wakacje mają więcej wolnego czasu.
  4. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk, strona lewa od Szczurowej.
  5. U ministrantów przed kościołem można nabyć płytę DVD Pt; „Zapisane w sercu” wydaną z okazji 10 rocznicy pobytu Jana Pawła na ziemi sądeckiej. Cena 18.zł. Na stoliku można nabyć najnowsze miesięczniki misyjne czy inne gazety religijne.
  6. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, patronów naszej diecezji, w czwartek wspomnienie NMP z Góry Karmel, w sobotę św. Szymona z Lipnicy.
  7. W najbliższą niedzielę w parafii Strzelce Wielkie odpust ku czci MB Szkaplerznej. Suma odpustowa o godz. 11.00. Po południu Festyn Charytatywny.