1. Dziś Uroczystość odpustowa w naszej parafii ku czci św. Feliksa papieża i męczennika. Sumie odpustowej która będzie odprawiona o godz. 11.00 przewodniczył będzie i wygłosi Słowo Boże Ks. prałat Jan Piotrowski, dziekan i proboszcz parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu oraz  Dyrektor Krajowy Papieskich Dzieł Misyjnych w Polsce. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które okazały swoją życzliwą pomoc w przygotowaniu uroczystości odpustowej. Dziękuję również pierwszym rodzinom z prawej strony od Szczurowej za piękne kwiaty do kościoła. Po każdej Mszy św. można będzie złożyć ofiarę do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie oraz WSD w Tarnowie. Epitafium upamiętniające zmarłych proboszczów naszej parafii będzie poświęcone w późniejszym terminie.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O 9.00 w kaplicy na Wisowatkach.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i czwartek o godz. 7.00 w pozostałe dni o godz. 18.00. Po Mszy św. codziennie odmawiamy litanię do NSPJ.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro bł. Michała Kozala, bpa i męcz.,, we wtorek bł. Jolanty, zakonnicy, w czwartek św. Alberta Chmielowskiego.
  5. Urząd Gminy Szczurowa informuje, ze przedsiębiorcy którzy doznali strat w czasie powodzi mogą je zgłosić do Urzędu Gminy. Szczegóły na internetowej stronie Gminy.
  6. Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Niedzieliskach dziękuje wszystkim którzy przynieśli dary dla powodzian w Woli Przemykowskiej. Dary zostały zawiezione poszkodowanym 9 VI. Szczegóły z tej akcji na internetowej stronie szkoły.
  7. Poszukujemy nowego organisty do naszego kościoła. Gdyby ktoś znał taką osobę z naszej parafii lub z sąsiednich parafii prosiłbym o kontakt ze mną.