1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
 2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Wypominki roczne o 10.15. Po Mszy św. o godz. 7.,00 będzie poświęcenie epitafium upamiętniające zmarłych proboszczów naszej parafii.
 3. Msze św. w ciągu tygodnia: w środę i piątek o godz. 18.00. W pozostałe dni o godz. 7.00. Po Mszy św. codziennie odmawiamy litanię do NSPJ. W czwartek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 4. W piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego. Msza św. w kościele o godz. 8.00. Zapraszam wszystkie dzieci od O do VI, jak również nauczycieli i rodziców. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św.
 5. Na najbliższą niedzielę proszę kolejnych 10 rodzin z Niedzielisk o zakup kwiatów i przystrojenie kościoła.
 6. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszam na krótkie spotkanie panie z parafialnego Oddziału Caritas. W piątek po Mszy św. proszę aby zgłosiły się osoby który biorą dary z Caritas, ponieważ przyszła nowa partia darów i prosiłbym aby wszyscy którzy z tej pomocy korzystają pobrali sobie te dary w piątek.
 7. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc VII. Za tydzień odpust w parafii Uście Solne.
 8. Bóg zapłać pewnej rodzinie z Chicago i pewnej osobie z Niedzielisk za ufundowanie nowego Mszału, cena 450 zł, używanego w czasie odprawiania Mszy św.
 9. Poszukujemy nowego organisty do naszego kościoła. Gdyby ktoś znał taką osobę z naszej parafii lub z sąsiednich parafii prosiłbym o kontakt zemną.
 10. Urząd Gminy Szczurowa informuje, że 21 i 22 VI w godz. od 18.00 do zmroku będzie przeprowadzona akcja opryskiwania przeciw komarom. Znakiem będzie sygnał  Straży Pożarnej. Szczegóły akcji w gablocie na zewnątrz.
 11. Zapowiedzi przedślubne(zapowiedź I)
  Krystyna KRZYSCIAK, c. Stanisława i Marii Skura, ur. 27 VI 1985 r., z. Niedzieliska 101 oraz Krzysztof JAROSZ, s. Mirosława i Bernadety Kula, ur. 11 I 1985 r., z. Bucze 4.