1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Wypominki roczne o 10.15. Po Mszy św. o godz. 7.00 poświęcę epitafium upamiętniające zmarłych proboszczów naszej parafii. Jeszcze raz składam Bóg zapłać wszystkim którzy złożyli ofiary na ten cel: wszystkim parafianom poprzez Wspólnotę Leśną, ks. Stanisławowi Czachorowi i ks. Franciszkowi Ozorce oraz za ofiarę 1000 $ naszym rodakom z USA, poprzez Klub Niedzieliska w Chicago.
 2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Wypominki roczne o 10.15. Przyszła niedziela to dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego.
 3. We wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. z kazaniem o godz. 7.00 i 18.00. W kaplicy na Wisowatkach o godz. 16.30. Ofiary składane na tacę w tym dniu są przeznaczone na świętopietrze - czyli na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca lipca. Przed Mszą wieczorną w I piątek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje.
 5. Msze św. w ciągu tygodnia: w sobotę  rano o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W I piątek również o godz. 7.00. W piątek przypada święto NMP Tuchowskiej. Plan odpustu Tuchowskiego wywieszony jest w gablocie. W sobotę św. Tomasza Apostoła.
 6. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
 7. Rozpoczął się okres wakacji zwłaszcza dla młodzieży i dzieci. Przypominam, ze wakacje nie są czasem wolnym od Boga i obowiązków religijnych. Msza święta niedzielna dla człowieka wierzącego jest obowiązkiem pod grzechem ciężkim, z którego nie zwalniają nas urlopy i wakacje. Przy tej okazji przypominam wszystkim ministrantom i lektorom o obowiązku służenia również w wakacje. Ministranci i lektorzy mają wyznaczone dni służenia. Rodziców proszę aby o tym przypominali ministrantom i lektorom, że ich miejsce jest w kościele przy ołtarzu.
 8. Zapowiedzi przedślubne
  Krystyna KRZYŚCIAK, c. Stanisława i Marii Skura, ur. 27 VI 1985 r., z. Niedzieliska 101 oraz Krzysztof JAROSZ, s. Mirosława i Bernadety Kula, ur. 11 I 1985 r., z. Bucze 4.
  Maria PUDEŁKO, c. Stanisława i Barbary Cnota, ur. 3 V 1982 r., z. Borzęcin 436 oraz Grzegorz PODGÓRSKI, s. Tadeusza i Krystyny Krupa, ur. 23 I 1982 r., z. Wisowatki 798.
 9. Poszukujemy nowego organisty do naszego kościoła. Gdyby ktoś znał taką osobę z naszej parafii lub z sąsiednich parafii prosiłbym o kontakt zemną.