1. Czas wakacji który przeżywamy niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu naszej wiary. Czyńmy to przez udział w niedzielnej Eucharystii, o której Jan Paweł II powiedział, że jest najważniejszym wydarzeniem w ciągu całego tygodnia. W naszej parafii witam wszystkich, którzy u nas przeżywają swoje urlopy i wakacje. Ministrantów i lektorów proszę także o solidne pełnienie służby liturgicznej, podobnie jak to miało miejsce w ciągu roku szkolnego.
  2. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Wypominki roczne o 10.15.
  3. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: We wtorek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w czwartek św. Jana z Dukli.
  6. O przystrojenie kościoła kwiatami proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  7. Osoby które biorą dary Caritas zapraszam jutro na Mszę św. Po Mszy św. będzie można zabrać kolejną partie darów.
  8. W tym tygodniu udam się na krótki urlop. Zastępstwo na parafii będzie pełnił ks. mgr Mateusz Szyszka, neoprezbiter z Tarnowa.
  9. Zapowiedzi przedślubne (II)
    Maria PUDEŁKO, c. Stanisława i Barbary Cnota, ur. 3 V 1982 r., z. Borzęcin 436 oraz Grzegorz PODGÓRSKI, s. Tadeusza i Krystyny Krupa, ur. 23 I 1982 r., z. Wisowatki 798.
  10. Poszukujemy nowego organisty do naszego kościoła. Gdyby ktoś znał taką osobę z naszej parafii lub z sąsiednich parafii prosiłbym o kontakt zemną.