1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Wypominki roczne o 10.15.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro sw. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, we wtorek świętych pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta, patronów naszej diecezji, w czwartek św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, w piątek wspomnienie NMP z Góry Karmel. W najbliższą niedzielę w parafii Strzelce Wielkie odpust ku czci MB Szkaplerznej. Suma odpustowa o godz. 11.00.
  5. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  6. Pod hasłem „Bądźmy świadkami miłości” w dniach od 17 do 25 VIII odbędzie się XXVIII Piesza Pielgrzymka Tarnowska  na Jasną Górę. Koszt uczestnictwa 80 zł, druga i kolejne osoby z domu płacą 55 zł. Zapisywać się można po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  7. Na stoliku pod chórem można nabyć najnowsze miesięczniki misyjne, „Świat misyjny” dla dzieci i „Misje dzisiaj” oraz dla dzieci „Promyczek dobra” i „Mały Gość Niedzielny”.