1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. Wypominki roczne o 10.15. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: w czwartek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek Bł. Czesława, w tym dniu przypada 30 rocznica śmierci ks. Stanisława Augustyna, byłego proboszcza w naszej parafii, w czwartek św. Marii Magdaleny, w piątek św. Brygidy patronki Europy, w piątek św. Kingi, patronki naszej diecezji.
  5. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  6. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców  i podróżujących, za tydzień po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów, również na Wisowatkach. Z tej okazji organizacja „MIVA Polska”, działająca przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji przeprowadza akcję wspierania modlitwą i ofiarami polskich misjonarzy, poprzez zakup dla nich środków transportu. Za tydzień po Mszach św. będzie można do puszki złożyć ofiarę na ten cel.
  7. Składam serdeczne podziękowanie ks. Mateuszowi Szyszce za posługę duszpasterską w naszej parafii w ubiegłym tygodniu.
  8. Od 25 lipca do 2 sierpnia przy Sanktuarium błogosławionej Karoliny w Zabawie odbędzie się wakacyjne spotkanie młodzieży o wdzięcznej nazwie "Miasteczko Modlitewne", której głównym celem jest pogłębianie wiary wśród młodzieży. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej.