1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.  Wypominki roczne o 10.15.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Joachima i Anny, rodziców NMP, w czwartek św. Marty, w piątek św. Piotra Chryzologa, w sobotę św. Ignacego z Loyoli.
  5. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  6. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców  i podróżujących dziś po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych z modlitwą o Boże błogosławieństwo w naszych podróżach oraz uchronienie od nieszczęść i wypadków. Z tej okazji organizacja „MIVA Polska”, działająca przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji przeprowadza akcję wspierania modlitwą i ofiarami polskich misjonarzy, poprzez zakup dla nich środków transportu. Po Mszach św. można do puszki złożyć ofiarę na ten cel. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  7. Pod hasłem „Bądźmy świadkami miłości” w dniach od 17 do 25 VIII odbędzie się XXVIII Piesza Pielgrzymka Tarnowska  na Jasną Górę. Koszt uczestnictwa 80 zł, druga i kolejne osoby z domu płacą 55 zł. Zapisywać się można do końca sierpnia po Mszach św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  8. W zakrystii mogą również zapisywać się osoby które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce na tzw. Pielgrzymkę duchową. Na tę listę może zapisać się każdy kto pragnie w dniach pielgrzymki łączyć się duchowo z pielgrzymami i modlić się w ich intencji.