1. Dziś rozpoczynamy sierpień – tradycyjnie przeżywany, jako miesiąc trzeźwości. Jak słyszeliśmy w liście Ks. Biskupa starajmy się żyć w trzeźwości i innym w tym pomagać.
  2. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.  Wypominki roczne o 10.15.
  3. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Składka z przyszłej Niedzieli przeznaczona jest na KUL i PAT oraz Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek, piątek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w środę św. Jana Marii Vianneya, w piątek święto Przemienienia Pańskiego.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca sierpnia. Przed Mszą wieczorną w I piątek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje. Rodziców proszę aby przypomnieli dzieciom i młodzieży o I piątku miesiąca.
  7. Mija już połowa wakacji. Przy tej okazji przypominam jeszcze raz wszystkim ministrantom i lektorom o obowiązku służenia również w wakacje. Mi`nistranci i lektorzy mają wyznaczone dni służenia, a często się zdarza że w czasie wakacji przy ołtarzu jest tylko sam ksiądz, albo ministranci czy lektorzy są na kościele a nawet gdzieś poza murami kościoła. Rodziców proszę aby o tym przypominali ministrantom i lektorom, że ich miejsce jest w kościele przy ołtarzu.
  8. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  9. W zakrystii mogą zapisywać się osoby które fizycznie nie mogą uczestniczyć w Tarnowskiej pielgrzymce pieszej na Jasną Górę na tzw. Pielgrzymkę duchową. Na tę listę może zapisać się każdy kto pragnie w dniach pielgrzymki łączyć się duchowo z pielgrzymami i modlić się w ich intencji. Spotkanie organizacyjne przed XXVIII PPT będzie 7 sierpnia (sobota) w Okulicach o godzinie 17.00.