1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro, w środę i piątek o godz. 18.00. W pozostałe dni o godz. 7.00 rano. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
    - we wtorek, 24 sierpnia, św. Bartłomieja, apostoła Jezusa. Tradycja głosi, że zaniósł Ewangelię do Indii, gdzie poniósł śmierć męczeńską;
    - w czwartek, 26 sierpnia będziemy przeżywali uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – Pani Jasnogórskiej, której cudowny wizerunek czcimy od ponad sześciu wieków.
    - w piątek, 27 sierpnia – św. Moniki, matki świętego Augustyna, która płakała nad niewiarą swojego syna bardziej niż matka płacze nad grobem swojego dziecka i wymodliła nawrócenie syna. Polecajmy jej trudne sprawy powrotu do Kościoła ludzi zaniedbujących życie duchowe.
    - w sobotę, 28 sierpnia – św. Augustyna, Doktora Kościoła, jednego z największych umysłów naszej kultury, który przeszedł imponującą drogę do poznania Chrystusa.
  4. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.)  i 10.30. godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  5. Na najbliższe 3 niedziele proszę o kwiaty rodziny z Błonia.
  6. W naszych modlitwach pamiętajmy o pielgrzymach idących na Jasną Górę, gdzie dotrą w najbliższą środę. Z naszej parafii pielgrzymują trzy osoby.