1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
    - w środę 1 września św. Bronisławy, norbertanki. 71 rocznica wybuchu II wojny światowej, modlimy się w intencji poległych za ojczyznę.
    - w piątek 3 września św. Grzegorza Wielkiego, papieża żyjącego w VI wieku, miłośnika i reformatora liturgii. Niech on będzie naszym mistrzem w poznaniu i ukochaniu Mszy św.
  4. W środę Msza św. o godz. 8.00 na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz dzieci. Dzieci proszę aby przyszły do spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego jutro przed Mszą św.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca IX. Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w I piątek o 7.00 i 18.00. Od 17.00 prywatna adoracja Najświętszego. Sakramentu. Składka na misje. W piątek na  godz. 18.00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania(III klasa Gimnazjum) i ich rodziców na pierwsze nabożeństwo. Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego i przed I piątkiem, w środę i czwartek przed Mszą św. Proszę aby w piątek pozostawić możliwość spowiedzi starszym.
  6. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. W najbliższą niedzielę przypada drugi odpust w Okulicach. Szczegóły na afiszach.
  7. Publiczne Gimnazjum w Szczurowej informuje, że odjazd autobusu szkolnego z Niedzielisk na rozpoczęcie roku szkolnego będzie o godz. 7.30.
  8. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień. Na następną niedziele proszę o kwiaty kolejne rodziny z Błonia.