1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. Dziś obchodzimy Dzień Środków Społecznego Przekazu - pamiętajmy więc w naszej modlitwie o tych, którzy tworzą media, zarządzają nimi, i o nas, którzy z nich korzystamy. Dziś do puszek można złożyć ofiarę na KUL i PAT oraz na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. Przy okazji „Niedzieli Środków Społecznego Przekazu” zachęcam do prenumeraty tygodnika „Gość Niedzielny”. Aktualnie prenumeruje go 26 rodzin. Cena 4 zł. Można również zapisać się jeszcze na miesięcznik „Apostolstwo Chorych”(11 osób prenumeruje). Dla dzieci jest „Mały Gość Niedzielny”(2 osoby, cena 4 zł) i „Promyczek Dobra”(10 osób, cena 4 zł). Na stoliku można również kupić czasopisma misyjne, które co dwa miesiące przychodzą na parafię.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W sobotę msza św. o godz. 6.00  rano ponieważ wyjeżdżam z młodzieżą na wycieczkę w góry. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
    - jutro - świętych Andrzeja Kim i towarzyszy, pierwszego kapłana koreańskiego i jego 103 towarzyszy, którzy ponieśli śmierć męczeńską w Korei w XIX wieku;
    - we wtorek – świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
    - w czwartek św. ojca Pio, jednego z najbardziej znanych świętych XX wieku;
    - w sobotę - błogosławionego Władysława z Gielniowa, zakonnika bernardyńskiego, odznaczającego się szczególnym nabożeństwem do Męki Pańskiej, autora pieśni religijnych.
  5. Na najbliższą niedzielę proszę o kwiaty do kościoła rodziny z Gór.
  6. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc X. Cena min. 2 zł. W zakrystii można nabyć kalendarze misyjne w cenie 6 zł.
  7. Spotkanie popielgrzymkowe dla uczestników XXVIII pieszej pielgrzymki na Jasną Górę odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 18.00 w Okulicach.
  8. Dziś w Domu Ludowym zebranie wiejskie o godz. 14.00.