1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. O 9.30 msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w naszej parafii
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00. Jest to niedziela misyjna rozpoczynająca w kościele Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na misje św.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy: jutro św. Łukasza, patrona pracowników służby zdrowia, w środę, św. Jana z Kęt, profesora Akademii Krakowskiej, którego zapamiętano jako człowieka do głębi przejętego losem ubogich; w czwartek błog. Jakuba Strzemię, franciszkanina, gorliwego misjonarza kresów wschodnich. Z największym pietyzmem pielęgnował nabożeństwo do Najświętszej Eucharystii.
  4. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 16.30. Najpierw Msza św. z czytanką a potem różaniec. Zachęcam do liczniejszego udziału w tym nabożeństwie. Jutro różaniec poprowadzą ministranci, we wtorek Róża św. Kingi,, w środę i czwartek dzieci ze Szkoły Podstawowej, w piątek kandydaci do bierzmowania, w sobotę lektorzy.
  5. Za tydzień będzie tradycyjne badanie niedzielnych praktyk wiernych, a więc liczba osób przystępujących do komunii św. i ilość osób obecnych na niedzielnej Mszy św.
  6. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc XI. Dowolna ofiara min. 2 zł. W zakrystii można jeszcze nabyć kalendarze rolników w cenie 17 zł. Zachęcam również do nabywania czasopism misyjnych które są na stoliku.
  7. W środę po różańcu spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej
  8. Bóg zapłać za piękne kwiaty rodzinom z Gór. Na następną niedziele proszę kolejne rodziny z Gór o kwiaty.