1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. Jest to niedziela misyjna rozpoczynająca w kościele Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na misje św. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Dziękuję dzieciom z Grupy Misyjnej z PDMD za włączenie się w przygotowanie liturgii Mszy św. Niektóre dzieci były dziś na dwóch mszach św. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00 za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w naszej parafii.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. Różaniec odmówimy po Mszach św. o godz. 8.00 i 11.00. O 9.30 msza św. w kaplicy na Wisowatkach. 3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w czwartek św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Z okazji imienin pana kościelnego w imieniu własnym i całej parafii składam panu Tadeuszowi podziękowanie za ofiarną posługę kościelnego w naszej parafii i życzenia zdrowia i wielu łask w życiu rodzinnym i w służbie naszej parafii. Szczęść Boże.
  3. Przed nami ostatni tydzień miesiąca modlitwy różańcowej. Poczujmy się wewnętrznie zobowiązani do wzięcia udziału w nabożeństwie październikowym, podczas którego rozważamy tajemnice różańca świętego. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 16.30. Najpierw Msza św. z czytanką a potem różaniec. We wtorek różaniec poprowadzą ministranci, w środę dzieci z Grupy Misyjnej, w czwartek klasa II Gimnazjum, w sobotę lektorzy.
  4. Dziś odbywa się tradycyjne badanie niedzielnych praktyk wiernych, a więc liczba osób przystępujących do komunii św. i ilość osób obecnych na niedzielnej Mszy św.
  5. W zakrystii można jeszcze nabyć kalendarze rolników w cenie 17 zł oraz z wieńcami żniwnymi w cenie 4 zł. Zachęcam również do nabywania czasopism misyjnych które są na stoliku, z racji chociażby przeżywanej dziś Niedzieli Misyjnej.
  6. We wtorek po różańcu zbiórka ministrantów.
  7. Bóg zapłać rodzinom z Gór za złożone ofiary za kwiaty – 230 zł, które będą na dekoracje listopadową. Parafian z Podszumina i Wygody proszę o ofiary za które zakupie chryzantemy.
  8. Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy dokonali wpłat na ostatnie listy, związane z funkcjonowaniem naszego kościoła. Dziękuję tym wszystkim, którzy wpłacili pełną kwotę, czy w miarę swoich możliwości I ratę. Bóg zapłać za każda ofiarę.
  9. Możliwość spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych codziennie przed nabożeństwami różańcowymi od godz. 16.00. Nie zostawiajmy spowiedzi św. na ostatni dzień. Zachęcam do spowiedzi i komunii św., którą ofiarujmy za naszych zmarłych.