1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. Różaniec odmówimy po Mszach św. o godz. 8.00 i 11.00. O 9.30 msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. Po południu o 15.00 różaniec z wypominkami listopadowymi i Msza św.
  3. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 8.00, 11.00 i południu o 13.30. Po tej Mszy św. wyruszymy z żałobną procesją na cmentarz, gdzie odbędą się modlitwy za zmarłych z różańcem. Bardzo proszę, aby włączyć się w procesję na cmentarz i modlitwy tam odmawiane. Proszę aby przyszli również wszyscy ministranci i lektorzy. We Wszystkich Świętych tradycyjnie przed cmentarzem prowadzona będzie kwesta na Seminarium Duchowne w Tarnowie, którą przeprowadzą ministranci i lektorzy oraz nasz kleryk Paweł z WSD w Tarnowie. Niech nasze zamyślenie o śmierci, przemijaniu i wieczności będzie okazją do odnowienia wiary w życie wieczne, w sąd Boży, w odpowiedzialność każdego z nas przed Bogiem za swoje życie.
  4. W zakrystii można jeszcze nabyć kalendarze rolników w cenie 17 zł oraz z wieńcami żniwnymi w cenie 4 zł.
  5. Msze św. w ciągu tygodnia: codziennie o godz. 16.30. O godz. 16.00 różaniec połączony z wypominkami listopadowymi. Do 8 listopada można zyskiwać odpusty zupełne dla dusz czyśćcowych. Nawiedzenie cmentarza, komunia św. modlitwa w intencjach Ojca św. i za zmarłych. Zachęcam do modlitwy za duszami w czyśćcu cierpiącymi. Nie szczędźmy tej modlitwy, której potrzebują nasi zmarli. W I piątek Msza św. o N. Sercu Pana Jezusa również rano o godz. 7.00. Od 15.30 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka na misje. Na Mszę św. w I piątek o godz. 16.30 proszę aby przyszli kandydaci do Sakramentu Bierzmowania.
  6. We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w Dzień Zaduszny z kazaniem o 7.00 i 17.00 oraz o godz. 8.30 w kaplicy na Wisowatkach. Bóg zapłać rodzinom z Podszumina a ofiarę 290 zł na chryzantemy do kościoła. Zakład kominiarski zawiadamia, że od 3 do 6 XI będą sprawdzane przewody kominowe.
  7. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej.
  8. Robiąc porządki na cmentarzu pamiętajmy aby szkło wrzucać do kontenera a pozostałe śmieci, kwiaty na teren poza obrębem cmentarza.