1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. O godz. 10.45 wypominki roczne. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone są na budujące się kościoły w diecezji.
  2. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00. O godz. 10.45 wypominki roczne. W przyszłą niedzielę ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NSPJ.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Alberta Wielkiego, bpa i doktora Kościoła,  we wtorek św. Gertrudy, w środę św. Elżbiety Węgierskiej, w czwartek bł. Karoliny Kózkówny, w piątek bł. Salomei, zakonnicy, w sobotę św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.
  4. Narodowy Bank Polski zwrócił się do Caritas Polska z prośbą o pomoc w przeprowadzeniu zbiórki pieniędzy sprzed denominacji (banknoty i bilon sprzed 1995 r.). Pieniądze te mogą być wymieniane tylko do końca 2010 r. Caritas Diecezji Tarnowskiej, w porozumieniu i zgodnie z decyzją Biskupa Tarnowskiego Wiktora Skworca, zwraca się zatem z prośbą do wszystkich diecezjan, posiadających banknoty i bilon sprzed denominacji o przekazanie ich celem wymiany w oddziale NBP w Krakowie. Diecezjalna Caritas, po wymianie, przeznaczy wszystkie pieniądze na leczenie i rehabilitację dzieci, zwłaszcza dofinansowanie kosztownych operacji. Pieniądze można składać w zakrystii do końca listopada.
  5. W piątek 20 minut przed Mszą św. będzie koronka do Bożego Miłosierdzia i wypominki. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 16.30. We wtorek i czwartek o godz. 7.00 rano. W czwartek we wspomnienie bł. Karoliny Kózka Msza św. na Wisowatkach o godz. 16.00.
  6. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie dziewcząt które śpiewają w scholi.
  7. Katolickie Stowarzyszenie Rodzin Kolpinga, działające w Brzesku przy parafii św. Jakuba oferuje bezpłatne poradnictwo prawne oraz kursy i szkolenia min. komputerowe i języków obcych. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.
  8. Gminne Centrum Kultury w Szczurowej zaprasza na otwarcie świetlicy sezonowej w Niedzieliskach, które odbędzie się w nowo wyremontowanej części Szkoły Podstawowej dnia 18 XI o godz. 17.00.