1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8:00, suma o 11:00. O 10.45 wypominki roczne. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NSPJ.
  2. W przyszłą niedzielę  Msze św. o 8.00 i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.O godz. 10.45 wypominki roczne. Następna niedziela to pierwsza niedziela Adwentu czyli czas przygotowania naszych serc na święta Bożego Narodzenia i zarazem I niedziela kolejnego roku liturgicznego czyli kościelnego. Już dziś zapraszam do udziału w roratach. Ofiarę na tacę z przyszłej niedzieli 28 XI chcę przeznaczyć na ubezpieczenie Kościoła, Kaplicy i plebani na kolejny rok. Również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jest to kwota około 1300 zł, dlatego proszę o większe ofiary w tym dniu na tacę.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: w czwartek i w sobotę o 7.00 rano. W pozostałe dni o godz. 16.30. W piątek o 16.10 koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami listopadowymi za zmarłych.
  4. Od najbliższej niedzieli będziemy rozprowadzać świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Można je nabywać w cenie 5 zł u ministrantów i w zakrystii. Niewielki dochód z tej sprzedaży(1,5 zł) przeznaczony będzie dla dzieci, choćby na nagrody za uczestnictwo w roratach. Na ten piękny cel można oczywiście składać większe datki. W zakrystii można zakupić lampiony dla dzieci na roraty oraz kartki świąteczne.
  5. W tym tygodniu w liturgii przypadają wspomnienia: jutro św. Cecylii, patronki śpiewu kościelnego, w środę św. Andrzeja Dung-Lac jego towarzyszy – męczenników wietnamskich z XIX wieku.
  6. Narodowy Bank Polski zwrócił się do Caritas Polska z prośbą o pomoc w przeprowadzeniu zbiórki pieniędzy sprzed denominacji (banknoty i bilon sprzed 1995 r.). Pieniądze te mogą być wymieniane tylko do końca 2010 r. Caritas Diecezji Tarnowskiej, w porozumieniu i zgodnie z decyzją Biskupa Tarnowskiego Wiktora Skworca, zwraca się zatem z prośbą do wszystkich diecezjan, posiadających banknoty i bilon sprzed denominacji o przekazanie ich celem wymiany w oddziale NBP w Krakowie. Diecezjalna Caritas, po wymianie, przeznaczy wszystkie pieniądze na leczenie i rehabilitację dzieci, zwłaszcza dofinansowanie kosztownych operacji. Pieniądze można składać w zakrystii do końca listopada.
  7. W środę w  czasie Mszy św. będzie przyjęcie do służby ministranckiej 3 chłopców. Zapraszam na Mszę św. służbę liturgiczną a więc ministrantów i lektorów.
  8. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc XII. Cena 2 zł. Po Mszy św. można zabrać broszurkę Polskiego Towarzystwa Obrońców Życia o metodzie in vitro.