1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8:00, suma o 11:00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach.
  2. W przyszłą niedzielę  Msze św., o 8.00 i 11.00.
  3. „Roraty” codziennie o godz. 16.30. O godz. 16.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi. Gorąco zachęcam do udziału w Roratach zarówno starszych jak i dzieci, również młodzież zwłaszcza gimnazjalną. W czwartek rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus, którą odprawiać będziemy po Roratach.
  4. W dalszym ciągu można nabywać świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Można je nabywać w minimalnej cenie 5 zł u ministrantów i w zakrystii. Niech w każdej rodzinie zapłonie na wigilijnym stole świeca, będąca znakiem miłosierdzia wobec potrzebujących.
  5. Trwa również rozprowadzanie wigilijnych opłatków. Ofiary składane przy tej okazji to wynagrodzenie dla Pana Organisty. Prosiłbym, aby te ofiary kształtowały się w granicach przynajmniej 25-30 zł od rodziny, a jeśli w domu jest więcej rodzin, to niech ofiara będzie nieco większa. Można zabrać sobie więcej opłatków jeżeli ktoś potrzebuje. Do dziś opłatki wzięła 1/5 rodzin.
  6. W środę po Mszy św. spotkanie wszystkich którzy biorą udział w akcji kolędników misyjnych.
  7. Zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia. Na pierwszym miejscu zwróćmy uwagę na przygotowanie duchowe, aby te wyjątkowe święta przeżyć w zgodzie z Bogiem i bliźnimi. Spowiedź adwentowa będzie u nas w najbliższy czwartek od 14.00 do 15.30 i od 16.00 do 17.00. Chciejmy, w miarę możliwości, wszyscy skorzystać z Sakramentu Pokuty, abyśmy na piękno i radość nadchodzących świąt mogli ofiarować Bogu piękno serc odnowionych mocą Jego miłosierdzia. Bardzo proszę, aby wszyscy skorzystali z sakramentu pokuty w tym dniu. W sobotę spowiedź cały dzień w Szczurowej dlatego roraty będą rano o godz. 6.30.
  8. W piątek od godz. 13.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych przed świętami Bożego Narodzenia. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii Równocześnie informuję, że pan Janusz, nadzwyczajny szafarz Eucharystii może chorym zanieść komunie św. w święta Bożego Narodzenia. W tej sprawie trzeba się umówić z nim osobiście.
  9. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc I. Dowolna ofiara min. 2 zł. Gdyby ktoś chciał jeszcze prenumerować tygodnik katolicki „Gość Niedzielny” można się zapisać w zakrystii do końca roku. Cena 4 zł.
  10. Zarząd Spółki dla zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej Niedzieliska, zaprasza członków Wspólnoty, na zebranie ogólne, sprawozdawczo – wyborcze dziś o godz. 14.00 w Sali Domu Ludowego.
  11. Jutro po roratach zapraszam na spotkanie Panie z parafialnego oddziału Caritas. We wtorek po Mszy św. proszę aby zgłosiły się osoby który biorą dary z Caritas, będą również rozdane paczki przed świętami Bożego Narodzenia.
  12. Dziękuję młodzieży, zwłaszcza gimnazjalnej która wzięła udział wczoraj w spotkaniu dekanalnym młodzieży w Szczurowej. Dziękuje również rodzicom za dowóz.