1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Dziś do puszek można złożyć ofiarę na budowę Świątyni Bożej Opatrzności w Warszawie.
  2. Najbliższa niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha św. Kończy się okres Wielkanocny i czas Komunii św. wielkanocnej. Codziennie Nowenna do Ducha Świętego. Proszę aby na nowennę obowiązkowo przychodziła również młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania. Do wspólnej modlitwy zapraszam również rodziców kandydatów do Bierzmowania. Sakrament Bierzmowania będzie 13 VI. Za tydzień będzie można złożyć ofiarę do puszek na KUL i PAT w Krakowie i Tarnowie.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tygodniowy odpust w sanktuarium Matki Bożej w Okulicach. Suma o godz. 11.00. Szczegółowy program jest w gablocie ogłoszeń.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 18.00, w sobotę o godz. 7.00. Miesiąc czerwiec poświęcony jest Sercu Pana Jezusa. Codziennie odmawiamy Litanie do Serca Pana Jezusa. Licznie uczęszczajmy na te nabożeństwa, aby wynagrodzić Panu Bogu wszystkie nasze grzechy i nieprawości.
  5. Na następną niedziele proszę o kwiaty do kościoła kolejne 10 rodzin z Niedzielisk. W piątek po Mszy św. zapraszam na zbiórkę wszystkich lektorów. W czwartek na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie członków Rady Parafialnej. W sobotę  o godz. 9.30 spotkanie dzieci, które należą do Grupy Misyjnej.
  6. Firma Naftomontaż informuje właścicieli gruntów z którymi podpisano umowy, że od 7 VI rozpocznie prace budowlano – montażowe gazociągu na terenie Gminy Szczurowa.
  7. Ks. prałat Stanisław Czachor odprawia msze św. gregoriańskie za śp. Emilię CHWAŁA. Do 8 VI w Niedzieliskach a od 9 do 30 VI w Nowym Sączu w parafii św. Kazimierza.