1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 w kaplicy na Wisowatkach. Po każdej Mszy św. można dziś złożyć ofiarę do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie oraz WSD w Tarnowie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Msze św. o 7.00 i 10.30.
  3. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt - święto NMP Matki Kościoła. Msza św. z kazaniem o godz. 18.00. Jutro 13 VI w parafii Szczurowa młodzież z III klasy Gimnazjum z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania o godz. 15.30, którego udzieli Bp Andrzej Jeż. Polecam kandydatów do Bierzmowania modlitwie wszystkich parafian, aby umocnieni darami Ducha Świętego przez całe życie trwali w wierności Jezusowi Chrystusowi.
  4. Przybliża się Uroczystość Bożego Ciała. Z procesją Eucharystyczną udamy się do 4 ołtarzy tym razem na wieś. Pierwsze 3 ołtarze proszę aby przygotowali parafie z Niedzielisk a 4 z Błonia. Niech w budowę wszystkich trzech ołtarzy włączy się cała wieś.  Z okazji Procesji Bożego Ciała proszę o pomoc budującym ołtarze, a także o uporządkowanie i ozdobienie domów i posesji, wzdłuż których będzie szła procesja.
  5. Dziś rozpoczyna się tygodniowy odpust ku czci Matki Bożej w Okulicach. W piątek ze Szczurowej wyrusza pielgrzymka piesza do Okulic o godz. 13.00. Można się przyłączyć, szczególnie zaproszona jest młodzież. W czwartek po Mszy św. zbiórka wszystkich ministrantów. W piątek po Mszy św. zapraszam na zbiórkę wszystkich lektorów. W środę po Mszy św. zapraszam na krótkie spotkanie panie z parafialnego Oddziału Caritas. Bóg zapłać rodzinom z Niedzielisk, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień.
  6. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 18.00, we wtorek i sobotę o godz. 7.00. Miesiąc czerwiec poświęcony jest Sercu Pana Jezusa. Codziennie odmawiamy Litanie do Serca Pana Jezusa.
  7. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc VII. Dowolna ofiara min. 2 zł. Jest jeden wolny egzemplarz.
  8. Wczoraj z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności Pięta Janina z Gór. Pogrzeb będzie we wtorek. Msza św. w kościele o godz. 14.00. Dziś różaniec o godz. 18.00. Polećmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu...