1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30.
  2. W najbliższą niedziele Msze w. o godz. 7.00 i 10.30 z procesją eucharystyczną. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. Za tydzień odpust w parafii Grobla w naszym dekanacie.
  3. Msze św.: jutro o godz. 7.00 i 18.00, we wtorek o godz. 7.00. W środę o godz. 18.00. Miesiąc czerwiec poświęcony jest Sercu Pana Jezusa. Codziennie odmawiamy Litanie do Serca Pana Jezusa.
  4. Jutro po Mszy św. proszę aby zgłosiły się osoby który biorą dary z Caritas, ponieważ przyszła nowa partia darów i prosiłbym aby wszyscy którzy z tej pomocy korzystają lub chcą korzystać pobrali sobie te dary jutro.
  5. W najbliższy czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. przed południem o 7.00 i o 9.00. Składka w uroczystość Bożego Ciała jest przeznaczona na utrzymanie hospicjów: stacjonarnego i domowych, działających na terenie diecezji tarnowskiej. Po mszy św. o 9.00 z procesją Eucharystyczną udamy się do czterech ołtarzy tym razem na wieś. Tak jak mówiłem tydzień temu, jeszcze raz proszę o pomoc budującym ołtarze, a także o uporządkowanie i ozdobienie domów i posesji, wzdłuż których będzie szła procesja. Rodzice niech zadbają o przyprowadzenie dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia. Serdecznie proszę, aby byli chętni do zabrania baldachimu, feretronów, sztandarów i chorągwi, zapraszam również strażaków, do feretronów niech przygotują się grupy do zmian także spośród matek, bo wiadomo że są one dosyć ciężkie. Proszę aby na godz. 9.00 przyszli wszyscy ministranci i lektorzy.
  6. W środę uroczyste zakończenie roku szkolnego. Msza św. w kościele o godz. 8.00. Zapraszam wszystkie dzieci od O do VI, nauczycieli i rodziców. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży codziennie przed Mszą św. Msze św. w Oktawie Bożego Ciała z procesją o godz. 18.00.
  7. 2 VII rozpoczyna się tygodniowy odpust w Tuchowie. Organizujemy pielgrzymkę busem do sanktuarium MB w Tuchowie – 6 VII w środę na Mszę św. o godz. 15.00. Wyjazd około południa. Cena 20 zł. Zapisywać się można w zakrystii.