1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30 z procesją Eucharystyczną. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00.
  2. W najbliższą niedziele Msze w. o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. W przyszłą niedzielę przypada Dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego. Pamiętajmy tego dnia o modlitwach zwłaszcza za tych księży, z których posługi sakramentalnej korzystamy i którzy są naszymi przewodnikami na drodze do zbawienia.
  3. W środę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. z kazaniem o godz. 7.00 i 18.00. W kaplicy na Wisowatkach o godz. 16.30. Ofiary składane na tacę w tym dniu są przeznaczone na tzw. świętopietrze - czyli na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  4. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia procesji Bożego Ciała, zwłaszcza ofiarodawcom i budowniczym ołtarzy. Dziękuję również za piękne kwiaty z 4 ołtarzy, które widzimy w kościele, za udekorowanie drogi przez wieś.
  5. Msze św. w Oktawie Bożego Ciała w połączeniu z procesją o godz. 18.00. Zachęcam do liczniejszego udziału w tym nabożeństwie. Uroczyste zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek. Po Mszy św. i procesji będzie błogosławieństwo wszystkich dzieci i poświęcenie wianków, ziół i kwiatów. Zachęcam aby podtrzymywać tę piękną tradycję wicia wianków, które potem będą pobłogosławione na zakończenie Oktawy.
  6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa(nie obowiązuje post). Msza św. o godz. 7.00 i 18.00. Jest to równocześnie I piątek miesiąca lipca, składka na misje. Od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. W I sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP, Msza św. o godz. 7.00 rano.
  7. 1 VII rozpoczyna się tygodniowy odpust w Tuchowie. Organizujemy pielgrzymkę busem do sanktuarium MB w Tuchowie – 6 VII w środę na Mszę św. o godz. 15.00. Wyjazd około południa. Cena 20 zł. Zapisywać się można jeszcze w zakrystii.