1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00. Dziś przypada Dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego. Pamiętajmy tego dnia o modlitwach zwłaszcza za tych księży, z których posługi sakramentalnej korzystamy i którzy są naszymi przewodnikami na drodze do zbawienia.
  2. W najbliższą niedziele Msze w. o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro, w środę, czwartek i w sobotę o godz. 7.00. We wtorek o godz. 17.00 i 18.00. W piątek o godz. 18.00. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w środę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w piątek św. Jana z Dukli.
  4. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie serdecznie zapraszają młodzież oraz wszystkich chętnych do przybycia oraz zamieszkania przez kilka dni w wakacyjnym namiotowym „Miasteczku Modlitewnym”. W ciągu 9 dni organizatorzy zapewniają coś dla ducha i coś dla ciała: poznawanie bł. Karoliny, uczenie się wraz z nią modlitwy, koncerty, przedstawienia, konferencje zaproszonych gości oraz posiłki i atmosferę przełomu XIX i XX wieku. Więcej informacji na stronie internetowej www.miasteczko.ksm.org.pl oraz w gablocie parafialnej.
  5. Rozpoczął się okres wakacji zwłaszcza dla młodzieży i dzieci. Przypominam, ze wakacje nie są czasem wolnym od Boga i obowiązków religijnych. Również w czasie wakacji obowiązuje nas niedzielna msza św. i codzienna modlitwa. Przy tej okazji przypominam wszystkim ministrantom i lektorom o obowiązku służenia również w wakacje. Ministranci i lektorzy mają wyznaczone dni służenia. Rodziców proszę aby o tym przypominali ministrantom i lektorom, że ich miejsce jest w kościele przy ołtarzu.
  6. Bóg zapłać nowożeńcom za ofiarowane kwiaty na przystrojenie Kościoła i posprzątanie kościoła. Na najbliższą niedziele proszę o kwiaty kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  7. W środę pielgrzymka do Tuchowa. Wyjazd spod kościoła o godz. 12.30. Organizowana jest dekanalna pielgrzymka autobusowa do Włoch w dniach od 14 do 20 VIII. Szczegółowe informacje o pielgrzymce w zakrystii. Bóg zapłać rodzinom które przygotowywały I ołtarz na Boże Ciało za ofiarę 200 zł na potrzeby kościoła.