1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. Na Wisowatkach Msza św. o godz. 9.00.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Wypominki roczne o 10.15. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie. W najbliższą niedzielę w parafii Strzelce Wielkie odpust ku czci MB Szkaplerznej. Suma odpustowa o godz. 11.00.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro, w środę, czwartek i w piątek o godz. 18.00. We wtorek i sobotę o godz. 7.00.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Benedykta, opata, patrona Europy, w środę św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, patronów naszej diecezji, w sobotę NMP z Góry Karmel.
  5. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie serdecznie zapraszają młodzież oraz wszystkich chętnych do przybycia oraz zamieszkania przez kilka dni w wakacyjnym namiotowym „Miasteczku Modlitewnym”. W ciągu 9 dni organizatorzy zapewniają coś dla ducha i coś dla ciała: poznawanie bł. Karoliny, uczenie się wraz z nią modlitwy, koncerty, przedstawienia, konferencje zaproszonych gości oraz posiłki i atmosferę przełomu XIX i XX wieku. Więcej informacji na stronie internetowej www.miasteczko.ksm.org.pl oraz w gablocie parafialnej.
  6. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk. Bóg zapłać pielgrzymom ze środowej pielgrzymki do Tuchowa za dar trzech świec, które są na ołtarzu, zakupione za kwotę 180 zł.
  7. Już po raz XXIX w dniach od 17 do 25 sierpnia 2011 r. wyruszy Piesza Pielgrzymka Tarnowska z Tarnowa do Częstochowy. Zachęcam do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę zwłaszcza młodzież. W tym roku na pielgrzymkę idzie nasz kleryk Paweł. Zapisy w zakrystii.