1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. Wypominki roczne o 10.15. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00. W czwartek o 6.30 rano(wyjeżdżamy z młodzieżą na wycieczkę do Szczawnicy). W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w środę Bł. Czesława, w tym dniu przypada 31 rocznica śmierci ks. Stanisława Augustyna, byłego proboszcza w naszej parafii, w piątek św. Marii Magdaleny, w sobotę św. Brygidy patronki Europy.
  5. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  6. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców  i podróżujących za tydzień po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów, również na Wisowatkach. Z tej okazji organizacja „MIVA Polska”, działająca przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji przeprowadza akcję wspierania modlitwą i ofiarami polskich misjonarzy, poprzez zakup dla nich środków transportu. Za tydzień po Mszach św. będzie można do puszki złożyć ofiarę na ten cel.
  7. Już po raz XXIX w dniach od 17 do 25 sierpnia 2011 r. wyruszy Piesza Pielgrzymka Tarnowska z Tarnowa do Częstochowy. Zachęcam do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii. Dziś odpust w parafii Strzelce Wielkie. Po południu koncert charytatywny. Rozpoczyna się tygodniowy odpust w parafii MB Szkaplerznej na Burku w Tarnowie. Szczegóły na plakacie.
  8. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc VIII. Można jeszcze zapisać się na ten miesięcznik. Ofiara 2 zł.
  9. W środę Msza św. intencji młodzieży która w tym roku przyjęła sakrament Bierzmowania o umocnienie wiary z intencji rodziców. Zapraszam młodzież na te Mszę św.