1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Wypominki roczne o 10.15. 6. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących dziś po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych z modlitwą o Boże błogosławieństwo w naszych podróżach oraz uchronienie od nieszczęść i wypadków. Z tej okazji organizacja „MIVA Polska” przeprowadza akcję wspierania modlitwą i ofiarami polskich misjonarzy, poprzez zakup dla nich środków transportu. Po Mszach św. można do puszki złożyć ofiarę na ten cel. Bóg zapłać za złożone ofiary. Każdy kierowca otrzyma również plastikową naklejkę z modlitwą do św. Krzysztofa.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro święto św. Jakuba Apostoła,  we wtorek św. Joachima i Anny, rodziców NMP, w piątek św. Marty, w sobotę św. Piotra Chryzologa.
  4. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00. W pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. Już po raz XXIX w dniach od 17 do 25 sierpnia 2011 r. wyruszy Piesza Pielgrzymka Tarnowska z Tarnowa do Częstochowy. Zachęcam do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii.
  6. O zakup kwiatów do kościoła na ten tydzień proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.