1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.  Wypominki roczne o 10.15. Z racji I Niedzieli po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Wypominki roczne o 10.15. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Składka z przyszłej Niedzieli przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie i Tarnowie. Po Mszach św. do puszek będzie można również złożyć ofiarę jako pomoc dla głodujących w Afryce, jak słyszeliśmy w liście ks. biskupa.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia. W poniedziałek, środę i piątek  o godz. 18.00. W pozostałe dni o godz. 7.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają następujące wspomnienia: jutro św. Dominka, we wtorek świętej Teresy Benedykty od Krzyża patronki Europy, w środę  świętego Wawrzyńca, diakona i męczennika, w czwartek św. Klary.
  5. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  6. W zakrystii mogą zapisywać się osoby które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce pieszej na do Częstochowy na tzw. Pielgrzymkę duchową. Na tę listę może zapisać się każdy kto pragnie w dniach pielgrzymki łączyć się duchowo z pielgrzymami i modlić się w ich intencji.
  7. W sobotę 13 VIII w Okulicach spotkanie przedpielgrzymkowe o godz. 17.00. Tam również będzie można się zapisać na pielgrzymkę. Dziś odpust w parafii Rudy Rysie.