1. Msze św. dniu dzisiejszym o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.  Wypominki roczne o 10.15.
  2. Jutro rozpoczynamy miesiąc sierpień. Odpowiadając na wezwanie Biskupów Polskich, uczyńmy wszystko, aby cały sierpień był miesiącem trzeźwości w naszej Ojczyźnie. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 18.00. W sobotę o godz. 7.00. W piątek również o godz. 7.00. W środę Nowenna do MBNP. Zachęcam do licznego udziału. Będziemy modlić się o trzeźwość w naszej parafii w miesiącu sierpniu.  W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro św. Alfonsa Marii Liguoriego, w czwartek św. Jana Marii Vianneya, kapłana, w sobotę święto Przemienienia Pańskiego.
  5. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom, które zakupiły kwiaty do kościoła na ten tydzień, na następną niedziele proszę kolejne 10 rodzin z Niedzielisk.
  6. W zakrystii mogą zapisywać się osoby które fizycznie nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce pieszej na do Częstochowy na tzw. Pielgrzymkę duchową. Na tę listę może zapisać się każdy kto pragnie w dniach pielgrzymki łączyć się duchowo z pielgrzymami i modlić się w ich intencji.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca sierpnia. W I piątek od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. Składka w tym dniu przeznaczona jest na misje. Od godz. 13.00 pojadę do chorych. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii do środy.
  8. Mija już połowa wakacji. Przy tej okazji przypominam jeszcze raz wszystkim ministrantom i lektorom o obowiązku służenia również w wakacje. Ministranci i lektorzy mają wyznaczone dni służenia, jest to jeden dzień w tygodniu. Rodziców proszę aby o tym przypominali ministrantom i lektorom, że ich miejsce jest w kościele przy ołtarzu.