1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30.
  2. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro, w środę i piątek o godz. 18.00. W pozostałe dni o godz. 7.00 rano. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro NMP Królowej, w środę św. Bartłomieja, w piątek 26 sierpnia będziemy przeżywali uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – Pani Jasnogórskiej, której cudowny wizerunek czcimy od ponad sześciu wieków, w sobotę – św. Moniki, matki świętego Augustyna.
  4. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00  i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  5. W naszych modlitwach pamiętajmy o pielgrzymach idących na Jasną Górę(idzie około 8 tys. pielgrzymów) gdzie dotrą w najbliższy czwartek. Z naszej parafii pielgrzymują trzy osoby. Codziennie na antenie diecezjalnego radia RDN Małopolska są transmisje nabożeństw, pozdrowienia od pielgrzymów, studio dla duchowych pielgrzymów i podsumowanie dnia w wieczornym studiu pielgrzymkowym.
  6. Bóg zapłać za kwiaty rodzinom z Błonia, również na najbliższą niedzielę proszę o kwiaty rodziny z Błonia. Bóg zapłać za ofiary do puszek z ubiegłej niedzieli jako pomoc dla głodujących w Afryce.
  7. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc IX. Dowolna ofiara min. 2 zł. Na stoliku można również kupić czasopisma misyjne.
  8. W najbliższą niedziele odpust w parafii Szczurowa ku czci św. Bartłomieja.