1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro, w środę i piątek o godz. 18.00. W pozostałe dni o godz. 7.00 rano.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela, w czwartek wspomnienie św. Bronisławy, 72 rocznica wybuchu drugiej wojny światowej, w sobotę św. Grzegorza Wielkiego, papieża.
  4. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00(zmiana tajemnic różańca św.)  i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  5. Bóg zapłać za kwiaty rodzinom z Błonia, również na najbliższą niedzielę proszę o kwiaty rodziny z Błonia.
  6. W czwartek Msza św. o godz. 8.00 na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz dzieci. Dzieci proszę aby przyszły do spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego jutro, we wtorek i środę  przed Mszą św. Będzie to również spowiedź przed I piątkiem.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca IX. Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w I piątek o 7.00 i 18.00. Od 17.00 prywatna adoracja Najświętszego. Sakramentu. Składka na misje. W piątek na  godz. 18.00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania(III klasa Gimnazjum) i ich rodziców na pierwsze nabożeństwo.
  8. Publiczne Gimnazjum w Szczurowej informuje, że odjazd autobusu szkolnego z Niedzielisk na rozpoczęcie roku szkolnego będzie o godz. 8.00. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w kościele w Szczurowej o godz. 8.30.
  9. Jutro po Mszy św. zbiórka wszystkich lektorów.