1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  2. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro, w środę i piątek o godz. 18.00. W pozostałe dni o godz. 7.00 rano. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00  i 10.30.
  3. W czwartek Uroczystość Narodzenia NMP Matki Bożej Siewnej - Głównej Patronki naszej diecezji. Msza św. z kazaniem o godz. 7.00 i 18.00. O godz. 16.30 w kaplicy na Wisowatkach. Uczcijmy urodziny naszej Matki modlitwą i uczestnictwem we Mszy Świętej, modląc się o urodzaje. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej. W czasie każdej Mszy św. będzie poświęcenie ziarna do siewu. Proszę o podtrzymanie tego pięknego zwyczaju święcenia ziarna.
  4. Bóg zapłać za kwiaty rodzinom z Błonia.
  5. W piątek na  godz. 18.00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania(I i II  klasa Gimnazjum) i ich rodziców na pierwsze nabożeństwo. Obecność rodziców i kandydatów obowiązkowa.
  6. Dziękuje Wspólnocie Leśnej a więc całej parafii za przekazane drzewo na ogrzewanie budynku plebanii. Dziękuje panom którzy kilka godzin poświęcili aby to drzewo urobić i przywieźć. Bóg zapłać. Dziś w sali katechetycznej na plebanii od 11.30 do 13.00 będzie można zapisać się na drzewo, które sprzedaje Wspólnota Leśna.