1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30.
    W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Do puszek będzie zbiórka na KUL i PAT oraz Seminarium Duchowne w Tarnowie. Będzie to niedziela Środków Społecznego Przekazu.
  2. Msze św. w ciągu tygodnia: w środę i piątek o godz. 18.00. W pozostałe dni o godz. 7.00 rano. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Dziękuję państwu młodym za kwiaty do kościoła. Na najbliższą niedzielę proszę o kwiaty do kościoła rodziny z Gór.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: jutro Najświętszego Imienia Maryi, we wtorek  św. Jana Chryzostoma, biskupa Konstantynopola z przełomu IV i V wieku, uzdolnionego kaznodziei, stąd jego przydomek „złotousty”, czyli Chryzostom, w środę święto Podwyższenia Krzyża św., przypomina nam ono o odnalezieniu relikwii Krzyża i konsekracji bazyliki, w której były przechowywane, w czwartek wspomnienie NMP Bolesnej, która nie opuściła swojego Syna nawet w godzinie śmierci, w piątek św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana biskupa.
  5. W zakrystii można nabyć kalendarze misyjne w cenie 6 zł.
  6. W najbliższą niedziele 18 IX o godz. 15.00 zebranie wiejskie.
  7. Spotkanie popielgrzymkowe dla uczestników XXIX pieszej pielgrzymki na Jasną Górę odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 18.00 w Okulicach.
  8. Dziś odpust w naszym dekanacie w parafii Grobla ku czci Imienia NMP.