1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Jest to niedziela Środków Społecznego Przekazu. Dziś do puszek można złożyć ofiarę na KUL i PAT oraz na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. Przy okazji „Niedzieli Środków Społecznego Przekazu” zachęcam do prenumeraty tygodnika „Gość Niedzielny”. Aktualnie prenumeruje go 27 rodzin. Cena 4 zł. Można również zapisać się jeszcze na miesięcznik „Apostolstwo Chorych”(13 osób prenumeruje). Dla dzieci jest „Mały Gość Niedzielny”(2 osoby, cena 4 zł) i „Promyczek Dobra”(10 osób, cena 4 zł). Na stoliku można również kupić czasopisma misyjne, które co dwa miesiące przychodzą na parafię. W zakrystii można nabyć kalendarze misyjne w cenie 6 zł. oraz kalendarze rolników w cenie 18 zł.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. o 7.00 i 10.30. Jest to również diecezjalny dzień modlitw o trzeźwość.
  3. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek i sobotę o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 18.00. W środę Nowenna do MBNP. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W środę na Mszę św. zapraszam dzieci z klasy II, przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców, po Mszy św. spotkanie w kościele. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie dzieci z Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Zapraszam wszystkie dzieci które przychodziły w ubiegłym roku na Grupę Misyjną ze Szkoły Podstawowej oraz z Gimnazjum.
  5. Dziękuję za kwiaty do kościoła rodzinom z gór. Na najbliższą niedzielę proszę o kwiaty do kościoła również rodziny z Gór.
  6. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w środę św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, w piątek św. Ojca Pio, kapłana.
  7. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc X. Cena min. 2 zł.
  8. Dziś w Domu Ludowym zebranie wiejskie o godz. 15.00.