1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 8.00 i 11.00. Jest to niedziela misyjna rozpoczynająca w kościele Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na misje św. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Zachęcam również do nabywania czasopism misyjnych które są na stoliku, z racji chociażby przeżywanej dziś Niedzieli Misyjnej. Dziękuję dzieciom z Grupy Misyjnej z PDMD za włączenie się w przygotowanie liturgii Mszy św. Po południu nabożeństwo różańcowe o 15.00.
  2. W przyszłą niedzielę Msze św. będą o godz. 8.00(zmiana tajemnic różańca św.) i 11.00. O 9.30 msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek bł. Jana Pawła II, przeniesione z dnia wczorajszego, wczoraj obchodziliśmy w naszej diecezji święto rocznicy konsekracji Bazyliki Katedralnej w Tarnowie, w piątek święto św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Z okazji imienin pana kościelnego w imieniu własnym i całej parafii składam panu Tadeuszowi podziękowanie za ofiarną posługę kościelnego w naszej parafii i życzenia zdrowia i wielu łask w życiu rodzinnym i w służbie naszej parafii. Szczęść Boże.
  4. Przed nami ostatni tydzień miesiąca modlitwy różańcowej. Poczujmy się wewnętrznie zobowiązani do wzięcia udziału w nabożeństwie październikowym, podczas którego rozważamy tajemnice różańca świętego. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 16.30. Najpierw Msza św. z czytanką a potem różaniec. We wtorek różaniec poprowadzą ministranci, w środę dzieci z Grupy Misyjnej, w czwartek klasa II Gimnazjum, w piątek różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych w naszej parafii, w sobotę róża młodzieżowa bł. Karoliny.
  5. Jutro po różańcu zbiórka wszystkich ministrantów. We wtorek po nabożeństwie różańcowym spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej. W piątek po różańcu zbiórka lektorów.
  6. Dziękuję za kwiaty do kościoła rodzinom z Wygody i za ofiarę 60 zł pozostałą z kwiatów. W sobotę o godz. 15.00 Msza św. ślubna Bóg zapłać nowożeńcom za ofiarowane kwiaty na przystrojenie Kościoła na najbliższą niedzielę. Na kwiaty na listopad do kościoła proszę  rodziny z Wisowatek.
  7. Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy dokonali wpłat na ostatnie listy, związane z funkcjonowaniem naszego kościoła. Dziękuję tym wszystkim, którzy wpłacili pełną kwotę, czy w miarę swoich możliwości I ratę. Bóg zapłać za każda ofiarę.
  8. Możliwość spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych codziennie przed nabożeństwami różańcowymi od godz. 16.00. Nie zostawiajmy spowiedzi św. na ostatni dzień. Zachęcam do spowiedzi i komunii św., którą ofiarujmy za naszych zmarłych.
  9. Bóg zapłać pewnej rodzinie z Błonia za dar dwóch obrusów na ołtarz główny oraz dwóch obrusów na ołtarze boczne i tabernakulum oraz kompletu bielizny ołtarzowej.