1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. o 8.00  i 11.00. O 10.45 wypominki roczne. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NSPJ.
  2. W przyszłą niedzielę  Msze św. o 8.00  i 11.00. O 9.30 Msza św. na Wisowatkach. O godz. 10.45 wypominki roczne. Następna niedziela to pierwsza niedziela Adwentu czyli czas przygotowania naszych serc na święta Bożego Narodzenia i zarazem I niedziela kolejnego roku liturgicznego czyli kościelnego, który przeżywać będziemy pod hasłem: Kościół Naszym Domem. Już dziś zapraszam do udziału w roratach. Proszę aby dzieci przygotowały lampiony z którymi będą przychodzić na Mszę św. roratnią, która będzie o godz. 16.30. W zakrystii można nabyć lampiony dla dzieci. Roraty będziemy przeżywać według programu z MGN a przewodnikiem będzie bł. Jan Paweł II. Wspólnocie Leśnej dziękuję za zakup materiałów na tegoroczne roraty i dekorację adwentową.
  3. Ofiarę na tacę z przyszłej niedzieli 27 XI chcę przeznaczyć na ubezpieczenie Kościoła, Kaplicy i plebani na kolejny rok. Również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jest to kwota około 1300 zł, dlatego proszę o większe ofiary w tym dniu na tacę.
  4. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc XII. Cena 2 zł. W zakrystii można nabyć książkę o tematyce misyjnej pt. „Jezus nie żartował”, którą przywieźli nasi klerycy z Tarnowa. Cena 10 zł. Od najbliższej niedzieli będziemy rozprowadzać świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Można je nabywać w cenie 5 zł u ministrantów i w zakrystii.
  5. W tym tygodniu w liturgii przypadają wspomnienia: jutro wspomnienie Ofiarowania NMP, we wtorek św. Cecylii, patronki śpiewu kościelnego, w środę św. Klemensa I, papieża, w czwartek Andrzeja Dung-Lac i jego towarzyszy – męczenników wietnamskich z XIX wieku, w piątek św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
  6. W piątek po mszy św. zebranie lektorów. W sobotę spotkanie dzieci z Grupy Misyjnej o godz. 9.30. Bóg zapłać rodzinom z Wisowatek za ofiarę na chryzantemy do kościoła na XI.
  7. W przyszłą sobotę 26 XI odbędzie się ingres abpa Wiktora Skworca do archikatedry katowickiej. Ingres i uroczysta Msza Święta rozpocznie się o godz. 11.00 i będzie transmitowana przez Radio Maryja oraz RDN Małopolska.
  8. Msze św. w ciągu tygodnia: jutro i w sobotę o 7.00 rano. W pozostałe dni o godz. 16.30. W piątek o 16.10 koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami listopadowymi za zmarłych. W tym tygodniu wyjeżdżam na rekolekcje kapłańskie, dlatego we wtorek i środę Msze św. będzie odprawiał ks. Kazimierz z Okulic. Poza parafią odprawię 4 Msze św. z intencji uczestników pogrzebu za śp. Leokadię Bylica.