1. Dziś Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00, 11.00. O godz. 9.30 Msza św. w na Wisowatkach.
  2. Jutro drugi dzień Świąt - Święto Św. Szczepana, męczennika. Msze św. o godz. 8.00 i 11.00. Składka na UP Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Poświęcenie owsa na Mszy św. o godz. 11.00.
  3. Jutro na Mszy św. o godz. 11.00 będzie rozesłanie kolędników misyjnych, którzy jak co roku temu pójdą do naszych domów z kolędą i będą również zbierać ofiary dla dzieci z Republiki Konga, Kamerunu, Zambii, Brazylii, Peru i Sudanu Południowego. Tę misyjną kolędę, o czym informuje plakat w gablocie, przeprowadzą dzieci z naszej grupy misyjnej oraz młodzież, dołączając do ponad 300 parafii w naszej diecezji, gdzie ta kolęda odbywa się już od lat. Serdecznie proszę o życzliwe przyjęcie tych małych apostołów, również zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa obok swoich domostw.
  4. Składam serdeczne podziękowanie pewnej rodzinie z Wisowatek oraz Wspólnocie Leśnej za ofiarowane choinki do Kościoła oraz za świąteczną dekorację przed Kościołem. Dziękuje panom którzy te choinki przywieźli. Bardzo dziękuję rodzicom kandydatów do bierzmowania za piękne stroiki w kościele. Dziękuję panu kościelnemu oraz wszystkim którzy pomagali przy sprzątaniu kościoła i wykonaniu szopki, szczególnie rodzicom i młodzieży. Dziękuję wszystkim, którzy zakupili w parafii opłatki i świece Caritas wspierając tym samym parafialne cele. Dziękuję tym wszystkim, którzy z okazji świąt na różne sposoby wyrazili mi swoją życzliwość. Dla całej parafii życzenia przesłał – rektor WSD w Tarnowie.
  5. Świąteczny Gość Niedzielny jest w cenie 7 zł. Można go zabrać w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  6. W sobotę ostatni dzień obecnego, 2011 roku, a zarazem wspomnienie św. Sylwestra, papieża i zakończenie starego roku. Tradycyjne dziękczynne nabożeństwo odbędzie się o godz. 16.00. Zachęcam do licznego uczestnictwa w tym nabożeństwie, które rozpoczniemy Nieszporami Eucharystycznymi, połączonymi z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i wygłoszeniem okolicznościowego kazania, oraz odśpiewaniem przebłagalnych suplikacji i dziękczynnego „Te Deum”. Na zakończenie nabożeństwa będzie Msza Święta. Udział w tym nabożeństwie niech będzie potrzebą, a nawet nakazem naszego serca przepełnionego wdzięcznością za przeżyty kolejny rok oraz szczerą skruchą za popełnione w tym roku winy.
  7. 1 I uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Msze św. o  8.00(zmiana tajemnic różańca św.), 11.00 i 15.00.  Składka z tego dnia na cele  diecezjalne.
  8. Oktawę Bożego Narodzenia ubogacają przypadające w najbliższych dniach kolejne święta. Jutro wspominamy świętego Jana Apostoła. Po Mszy św. będzie poświęcenie wina. W środę wspominamy świętych Młodzianków, męczenników. Tradycyjnie jest to także Dzień modlitw w intencji dzieci nienarodzonych. W piątek święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  9. Msze św. jutro i w piątek o godz. 16.30, we wtorek i środę rano o godz. 7.00.
  10. Przyjmijcie, drodzy Siostry i Bracia, Parafianie i Goście na te radosne Dni Świąteczne serdeczne życzenia: zdrowia, radości, pokoju, zrealizowania życiowych planów, a nade wszystko Błogosławieństwa od Bożej Dzieciny. Niech to Błogosławieństwo towarzyszy Wam i Waszym bliskim. Niech miłość Zbawiciela zagości w Waszych sercach, życiu i wszelkich działaniach. Na czas świątecznych spotkań, zadumy i modlitwy życzę Szczęść Boże ! W duchu tych życzeń przyjmijmy Błogosławieństwo Bożej Dzieciny...