1. Msze św. dniu dzisiejszym o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach. Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie i na WSD w Tarnowie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Msze św. w ciągu tygodnia: we wtorek o godz. 7.00, w sobotę o godz. 6.30. W pozostałe dni o godz. 18.00. Po Mszy św. codziennie odmawiamy litanię do NSPJ.
  3. W przyszłą niedzielę, 24 czerwca, obchodzić będziemy uroczystość narodzenia świętego Jana Chrzciciela. Jest on jedynym świętym oprócz Matki Bożej, którego narodzenie wspomina się w liturgii Kościoła. Wynika to z jego ogromnego znaczenia jako poprzednika Mesjasza. Msze św. o godz. 7.00 i 10.30. O godz. 9.00 Msza św. w kaplicy na Wisowatkach.
  4. W kaplicy św. Feliksa można zabrać miesięcznik „Apostolstwo Chorych” na miesiąc VII. Dowolna ofiara min. 2 zł.
  5. Szkoła Podstawowa Specjalna w Brzesku ogłasza zapisy do klasy I Szkoły Specjalnej Podstawowej. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.